| TRIO | BÄND | DJ | HELITEHNILINE LAHENDUS | VALGUSLAHENDUS |

Meie tiimil on pikaajaline ja arvestatav kogemus muusikaliste terviklahenduste pakkumises. Terviklahendused hõlmavad muusikuid registreerimisele, taustamuusikat, bände, DJ’sid, helitehnilist lahendust ning valguslahendust. Kliendi jaoks tähendab terviklahendus eelkõige mugavust ja kindlust, et sündmuse muusikaline pool on kindlates kätes. Terviklahenduse tellimine teeb Teie elu lihtsamaks, säästab Teie aega ja tagab Teile kvaliteedi.

Kõikide bändide, DJ’de ja artistidega koos soovitame tellida meie poolt helitehnilise lahenduse ning valguslahenduse. Sündmuse helipilt on väga oluline ning sellest sõltub vägagi sündmuse kordaminek. Bänd võib olla ju väga hea, aga kui helitehnika pole kvaliteetne ning helitehnik on ebakompetentne, siis kokkuvõttes läheb suur osa kaduma. Meie helitehniline lahendus tagab, et bänd või show kõlab täpselt nii nagu ta kõlama peab ja garanteerib, et kõik ootamatud üllatused jäävad ära. Kogu vajalik tehnika tuuakse kohale, pannakse üles, tehakse soundcheck, helindatakse bändi ning sündmuse lõppedes pannakse tehnika kokku ning viiakse ära. Teile kõige mugavam variant, mis säästab oluliselt Teie ning ka esinejate aega.

Parima tulemuse saavutamiseks käivad meiega pidevalt kaasas professionaalsed helitehnikud, kes on just konkreetset bändi või show-d helindanud mitu aastat ning teavad täpselt, kus mida on vaja teha, et saavutada oodatud tulemus. Meie helitehnilises lahenduses sisaldub väga korralik helitehnika, mis on samuti parima tulemuse saavutamiseks ülimalt oluline. Helitehnika on uus, kvaliteetne, võimekas ning esteetilise välimusega.

Koos helitehnilise lahendusega soovitame tellida valguslahenduse. Valguslahendus annab sündmusele palju juurde.