| PEOBÄND | PULMABÄND | TANTSUBÄND | BÄND | BÄND PULMA |

Funkifize on väga hoogne ja energiline hea-tuju bänd, mis esitab kaasahaaravat muusikat tantsimiseks. Funkifize mängib muusikat, mis bändil endil silma särama paneb ning kuulajatel meele rõõmsaks teeb. 8-liikmelise bändi muusikud avavad läbi oma võtme muusika laeka, kandes kuulajateni nii uusimaid pophitte kui ka vanemat kullafondi. Need rütmilised kitarri-, vaskpilli- ja bassikäigud ning trummiaktsendid, koos meie säravate solistidega on vaieldamatult parim valik. Funkifize sobib ideaalselt ka rahvusvahelistele sündmustele.

Lauri Pihlap – vokaal
Marianne Leibur – vokaal
Marvi Vallaste – vokaal
Keio Vutt – saksofon
Tanel Kuusk – trompet
Charles Zobel – klahv
Pent Järve – kitarr
Janno Trump – bass
Caspar Salo – trummid

Vaata kindlasti ka piltidest allpool olevaid videoid. Videotest omakorda allpool on klientide tagasiside.

Koos bändiga soovitame tellida terviklahenduse, mis säästab oluliselt Teie aega. Aastatega välja töötatud süsteemi kasutades on tagatud parim tulemus. Loe lisaks siit.


 
Järgnevad videod on filmitud ja salvestatud live’s.

Vaata milliseid häid mälestusi ja positiivseid emotsioone on Funkifize klientidele jätnud. Rohkem tagasisidet leiad siit (kliendid meist).

Suured-suured tänud! Bänd oli lihtsalt imeline. Meil ei olnud mänge, tegevusi jne. Lootsime lihtsalt, et saame tantsida ja nautida. Ja seda me saime. Tõesti veel kord suured-suured tänud. Ideaalne bänd tantsuõpetaja pulma. Isegi fotograaf uuris Teie kontakti. 🙂

Mirjam ja Jaan

Funkifize
Pulmad, Sangaste

Värske abielupaar tänab, Teie bänd on suurepärane. Kõik külalised kiidavad ja räägivad siiani, et kuidas ikka sai tantsida. Aitäh!

Triinu

Funkifize
Pulmad, Vihterpalu mõis

Tänud teile suurepärase esinemise eest, kiidusõnad tulid kõigilt külalistelt :).

Annely

Funkifize
Pulmad, Pädaste mõis

Aitäh väga vinge kontserdi eest NUKU teatri jõulupeol. Garanteeritud tantsuhullus. 🙂

Hannele

Funkifize
Teatri jõulupidu, Köleri 2

Suur tänu Funkifize’ile ja Ronaldile! Tänu teile oli meil laupäeval suurepärane pidu. Muusikavalik sobis väga hästi, bänd meeldis kõigile ja kõik (tõesti kõik) tantsisid ja meil oli väga lõbus. Päikest!

Leelo

Funkifize / DJ Ronald Väli
Sünnipäev, Vihula mõis

Suur aitäh teile! Sain ka kliendilt tagasiside ja Funkifize jättis neile kustumatu mulje!! Ütle bändile kindlasti edasi, et kõik õnnestus superhästi ja et klient jäi väga rahule! 🙂 Järgmise korrani! 🙂

Maris

Funkifize
Uusaastapidu, Sinilind

Täname teid väga! Funkifize on supper!! Üritus oli 100% õnnestunud tänu teile!

Edith

Funkifize
Eesti Buss OÜ kliendiüritus, Laitse Graniitvilla

Tahtsin öelda kirjalikult ka, et väga super oli kõik meie pidu. Inimesed rääkisid, et parim muusikaelamus üldse, mis pulmas kogenud. Tänud sulle, Tanel! Tänud Laurile. Vägev peo käimatõmbaja!

Kui keegi küsib minu käest millist bändi kutsuda üritusele, siis on teada keda!

Karl-Gustav

Funkifize
Pulmad, Ravila Karjakastell

Rohkem tagasisidet leiad siit (kliendid meist).