Väga populaarne on live instrumendi kasutamine koos DJ-ga. DJ live kasutatakse sünnipäevadel, pulmapidudel, erapidudel, kontoripidudel jne. Efekti suurendamiseks on kasutatud ka mitut lauljat või pillimängijat korraga – näiteks on laval DJ, trompeti- ja saksofonimängija ning perkussionist.

DJ live trompetiga on mõnus koosseis, kus on ühendatud DJ plaadikohvri mitmekesisus ja trompeti improvisatsiooni elavus. DJ tellimise alt leiate oma sündmusele sobiliku DJ.

DJ LIVE TROMPETIGA

DJ TELLIMINE

 

 

Oleme DJ live teinud restoranides (Clazz, Clayhills, Komeet, Wabadus, Von Krahl, Pärl, Pärnu Jahtklubi, Köleri 2 jne), lounge-des (Deja Vu, Butterfly jne), ööklubides (Vabank, BonBon, CatHouse, Venus Club, Klubi Teater, Sugar jne) ning paljudel eraüritustel.

Mõned DJ-d kellega oleme live teinud: DJ Tom Lilienthal, DJ Quest, DJ Widensky, DJ Rhytm Doctor, DJ Heidy Purga, DJ Kermo Hert, DJ Kert Klaus, DJ Bert Bevans, DJ Ricky Inch, DJ Henry, DJ Andi Raig, DJ Sander Mölder, DJ Kikko J, DJ Madis Ojaliiv jne.

Mõned lauljad kellega oleme live teinud: Tanja Mihhailova, Rebecca Kontus, Sofia Rubina, Eva Vaino, Marvi Vallaste jne.

Koos esinejatega soovitame tellida terviklahenduse, mis säästab oluliselt Teie aega. Aastatega välja töötatud süsteemi kasutades on tagatud parim tulemus. Loe lisaks siit.