| POP TRIO | JAZZ TRIO | GOOD MOOD MUSIC TRIO | TRIO W. VOCALS |

The repertoire of the Jana trio consists of different pop songs. Everyone will find something they like from their repertoire. The Jana trio covers such artists as, for example, Beyoncé, Calvin Harrise, Jamiroquai by taking a new fresh approach to their music on stage. The trio consists of vocals, guitar (with looper effects) and flugelhorn.

At international events all of our repertoire is in English.

Jana Abzalon – vocals
Kusti Lemba – guitar
Tanel Kuusk – flugelhorn

Under the pictures, you can find the videos and under the videos is feedback by clients.

We recommend that along with the trio, you also order a complete solution, as it will significantly save your time. Using a system developed in the course of many years ensures the best result. Read more here.


Here’s some feedback from our clients. Click here to read the rest of the feedback.

Tahtsime edastada oma head sõnad triole, helimehele ja DJ-le. Jana trio mängis me avalugu suurepäraselt ja kui proovi tehti, siis tuli pisar juba enne laulatustki, tõesti imeline. Trio liikmed on väga meeldivad ja sõbralikud ja viimase setiga sai rahva palavuses liikuma korralikult. 🙂

DJ lugudevalik oli 5+, super töö! Kogu meie päev oli imeline ja selle õnnestumises oli teie meeskonnal väga suur roll, aitäh!

Kristiina ja Marten

Jana trio / DJ Ronald Väli
Pulmad, Saku mõis

Pulmapäeval on ikka niipalju toimetamist, et ei jõua ise kõigiga rääkima. Niisiis kirjutangi mailis, et meile väga meeldis teie esinemine. Jäime sellega ülimalt rahule ning kõik toimis suurepäraselt. Aitäh teile veelord, et meie pulmas esinesite. Loodan, et jäite samuti esinemisega rahule.

Stojan

Trio
Registreerimine, Männiaru Puhkemajad

Täname, et tulite ja jäime trio esinemisega väga rahule.

Katre

Trio / DJ Ronald Väli
Pulmad, Ruhe Rannamaja

Suur tänu veelkord kena etteaste eest!

Triin

Jana trio
Maaeluministeeriumi 99. aastapäeva pidulik kontsertaktus, Maaeluministeerium

Suured-suured tänud väga meeldiva koostöö eest. Klient jäi igatahes peoga väga rahule ja lahkuvatel külalistel jätkus ka ainult kiidusõnu.

Järgmise korrani!

Triin

Jana trio / DJ live trompetiga
Vapiano 10. juubel, Solarise Vapiano

Tänusõnad suurepärase ja meie maitsele vastava muusika eest.

Signe ja Siim

Jana trio
Pulmad, Kõue mõis

Täname eilse õhtu muusika eest! Sobis väga hästi. Kes tahtis, sai ka tantsida. Teete väga meeldivat muusikat, jätkake samas vaimus.

Sigrit

Jana trio
Rahvusarvhiivi jõulupidu, Glehni loss